Veikė viena tokia relė, veilė, o poto neveikė. Rėlė ypač sena, gal kokių 80-tųjų praeito šimtmečio laikų, tai dar neužpilta kompaundu. Kaip tik patogu išskrosti ir parodyti, kad viduje minimaliai detalių ir rėlių kaina dirbtinai užkelta.
Labai jau silpna relė, tačiau prabangus gamintojas. Gal net “made in USA” iš tikro. Tačiau ji numiro. Numiro tyliai, be ugnies ir dumų. Paprasčiausiai apkrova pradėjo nebeveikti.
Skrodimas paprastas:
Korpusas, valdymo ir filtravimo grandinė, dar korpusas, simistorius, metalinis pagrindas su berilio keramikos (ar panašias) izoliacija. Buvo dar balto tepaliuko, bet nuvaliau.
Visi trys rezistoriai, DALE, 47omų. Sveikas tik centrinis. Kiti rodo begalinę varžą. Kondensatorius gal geras, simistorius (PH 655-203) lygtai nesprogo, o mikroschema (4kV izoliacinė SSR valdtmo, DP61K-655202 liko nepatikrinta).
Žemojoje pusėjė lygtai veikia, nes skambinasi kaip diodas. Ten tos mikroschemos dalis, rezistorius ir kažkas TO-92 korpuse su skaičių virtine, bet ne pavadinimu (655201).
Manau brangiausias šiame rinkinyje tai Kodak vardas ir korpusas. Visą kitą- centų vertės. Ir matyt didelis tiražas, nes viskas turi savo kodą: 6552xx. Gerai, kad dar rezistorius ir kondiką “neužkodavo”.
na jei atpažįstu gerai tai rezistoriai vishay dale cmf55 serijos. nebent seniau kitaip atrodė. Šiaip ne tokie jau ir pigūs lyginant su standartiniais. vienetas dabar kainuoja apie 1 eu. Ir jei paklausyti audiofilų, vieni geriausių iš rezistorių aplamai. pasiekia iki 0.1% paklaidą, metal film, 50 ppm/°C ir labai mažo triukšmingumo. tad jei dėl rezistorių teisus esu, daiktas labai kokybiškas.
Rezistoriaus triukšmingumas?
Taip, yra toks parametras. Kaip pasireiškia pas rezistorius aš nežinau.
https://en.wikipedia.org/wiki/Johnson%E2%80%93Nyquist_noise
Savo schemose girdėjau elektrolito šnypštimą. Pakeitus į tantalinį, schema užtilo.
Gera citata: