Toks “profesionalus” Hewlet Packard ProCurve 1410-24G (J9561A) remontas. Išmetė tokį vieną, maitblokis geras, tačiau nepasileidžia. O tikrai gaila- visiškai neapdulkėjęs, rodos 2011 metų gamybos.
Skrodimas parodė, kad naudojami sinchroniniai step-down stabilizatoriai išoriškai geri, tačiau neveikia. Įtampų matavimas pagal datasheetus parodė, kad kažkoks mandras paleidimo modulis neleidžia pasileisti vienam stabilizatoriui ir/arba nunešė patį stabilizatorių. Gerai kad 3V. Trumpas testas su ličio batarke parodė, kad switchas pasileidžia ir puikiausiai swičiuoja. Knisimasis po internetus nepadėjo, naujas stabilizatorius po ranka neguli, mikroschema nelabai matosi parduotuvėse. O poto nusprendžiau- nu i nafig. Kaip tik šiukšlių dėžėje gulėjo susvilęs (nužaibuotas) kiniškas switchas. Todėl į rankas žirkles, biški lituoklio ir…
Pora laidelių šėn, pora ten…
Ir Prokurva veikia. Kadangi 3V stabilizatoriaus mosfetas panašaus dydžio, tai tikiuosi, kad aparačiukas veiks ir kai bus įjungta daugiau laidelių.
Gi gigabitiniai switchai nesimėto… o gal mėtosi? 🙂
Nesimėto nesimėto tie gigabitiniai 😀 Pas mus darbe taip pat buvo negigabitinė Pro kurva sugedusi po itampos šuolių, tai maitinimo bloko pakeitimas pagelbėjo net labai. Namie pasinešęs sena maiteka jame taip ir neradau jokių fizinių gedimo požymių, o gavęs per nagus aukštos įtampos nuo jo, stabilizatorių jau net nebetikrinau susinervinęs 🙂
Realiai matau kad mėgta HP prokurva maitekai smigti.
Nu jo, meistriji pats Levai visokius kanibalizmus iš elektronikos darai, žymiųjų elektronikų kūrybingų kinų išradimus perdarinėji… Įdomūs tavo projektai. Bet aš ne apie tai, ar negali sukonstruoyt tokį primityvų aparatą, kad tu glušpetrių IBM-Lenovo kūrėjų kodus nuimti? Matai, kas per bėda čia man: Atnešė draugas kompą IBM-Lenovo T42. Nieko jis neraukia, o tam drandalėtui HDD sugedęs. (Na gal pats hermo blokas ir sveikas, tik to disko adatėlės dvi nulūžusios kur isstato į lizdą motinoj). Na suradau pas save 40 Gb diską, viskas tinka, idedam, reik Windows perrašyti. Nu argi bėda? valandikė ir gatova. Bet, ne viskas gi taip parasta: Pasirodo, atsivėrus BIOS, negalima keisti įkrovimo tvarkos. BIOS užkoduotas (O kodą tik IBM “protingieji” o gal ir pats ponas Dievas težino). Na ką tokiu atveju daryti? Pėmiau išardžiau visą kompą (Gana lengvai pasidave), ir isemiau CMOS baterija, ir kai nusiresetino, ir dabar prašo kodo…
Tokie metosi, sviciukas nevaldomas, kaina 600Lt. nu sugedo, tai sugedo. Tokio daugiau nepirksim.