Emailų markutės

10 ct markuteLabai jau užknisa spamas. Tikrai užknisa. Su užsienietišku spamu apie pimpalų prailginimą galima kovoti naudojant gana efektyvias Spamassassin priemones. Tačiau su Rusišku ir Lietuvišku spamu jau kovoti žymiai sunkiau. Ypač užknisa, kad Lietuviškas spamas labai neefektyvus ir jo siuntėjai yra visiški debilai. Tokių debilų kontora yra “Office System” iš Vilniaus. Jie siuntinėja 180…230 kilobaitų paveiksliuką su kažkokiu pasiūlymu… Kadangi jie proto neturi, o ir seimūnai nuo šių metų pradžios iteisino spamą, tenka griežtinti elektroninio pašto taisykles. Todėl, jei man rašot laišką iš kokio užspaminto domeino, ypač iš kokių nors Rusiškų webmailų, padidėja tikimybė, kad jūsų laiškas paprasčiausiai automatiškai bus ištrintas jau serveryje, o jūsų SMTP serveriui bus pranešta, kad tokio emailo nėra ar iš viso, kad pašto serveris neegzistuoja. Prasimušti per šį bloką labai sunku. Tačiau yra labai paprastas sprendimas- naudokite pašto ženklus- markutes. Šiuo metu Savel Paštas išleido į apyvartą nemokamas 10, 25 centų ir vieno lito vertės pašto markutes. 🙂
Kad pasinaudoti šiomis markutėmis, tereikia jas perkopijuoti į laiško temos (Subject) laukelį. Užtenka kad ir temos gale įkopijuoti markutę, ir jūsų elektroninis laiškas gaus spamassassino neigiamų taškų. Rašant iš paprastų emailų dažniausiai užtenka priklijuoti 10ct markutę, tačiau jei rašote iš kokio nors nuvalkioto Rusiško webmailo ir dar rusiškom raidėm, gali prireikti 25ct ar net vieno lito pašto ženklo…
Pašto ženklai riboto galiojimo laiko. Todėl prašom nenaudoti senų pašto ženklų. Šiuo metu galioja šie pašto ženklai:

[Markute10c]
[Markute25c]
[Markute1Lt]

Gal toks metodas paplis 🙂

7 replies on “Emailų markutės”

  1. “seimūnai nuo šių metų pradžios iteisino spamą”

    galima detaliau? elementariai nebespėju sekti visų jų išleistų įstatymų.

    p.s.
    i paštą arba čia

  2. Ta prasme iteisino ? Nori pasakyt as negaliu ateit i ju kontora ir pasakyt ‘ka cia blt siunciat savo reklama i mano Asmenine Pasto Dezute ?’

  3. Jo, kiek supratau, įvesta pataisa į reklamos įstatymą, ir iškrito, kad reikalingas sutikimas. Yra kažkoks keistas išaiškinimas kas yra “sutikimas”. Todėl, jie gali siuntinėti nebaudžiami. Žodžiu šia maža pataisa visiškai sunaikintas emailu, telefonų ir kitų “elektroninių” ryšiu švarumas nuo spamo. Čia aš iš omnitel.www newsgroupo diskusijos ištraukiau. Paieškosiu prie progos http://www.lrs.lt duombazėje ir pasiklausinėsiu…

  4. Jo, įstatymas palieka kalną “atmazkių”. Dabar bus labai sunku įrodyti, ar “buvo duotas sutikimas”, “nes klientas kažkur davė savo emailą” ar emailas kažkur buvo surinktas. Niekur nepaminėta, kokioje formoje turi būti tas sutikimas t.y. įstatyme nėra tas parašyta. Vadinasi tiks ir “žodinis sutikimas”. O “žodžiai” tai šakėm ant vandens rašyta.

    69 straipsnis. Tiesioginė rinkodara

    1. Naudoti elektroninių ryšių paslaugas, įskaitant elektroninio pašto pranešimų siuntimą, tiesioginės rinkodaros tikslu leidžiama tik gavus išankstinį abonento ar registruoto elektroninių ryšių paslaugų naudotojo sutikimą.

    2. Asmuo, kuris teikdamas paslaugas ar parduodamas prekes Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatyta tvarka ir sąlygomis gauna iš savo klientų elektroninio pašto kontaktinius duomenis, gali naudoti šiuos kontaktinius duomenis savo paties panašių prekių ar paslaugų rinkodarai, jei klientams yra suteikiama aiški, nemokama ir lengvai įgyvendinama galimybė nesutikti arba atsisakyti tokio kontaktinių duomenų naudojimo pirmiau nurodytais tikslais, kai šie duomenys yra renkami ir, jei klientas iš pradžių neprieštaravo dėl tokio duomenų naudojimo, siunčiant kiekvieną žinutę.

    3. Draudžiama tiesioginės rinkodaros tikslu siųsti elektroninio pašto pranešimus slepiant siuntėjo, kurio vardu informacija siunčiama, tapatybę arba nenurodant galiojančio adreso, kuriuo gavėjas galėtų pareikalauti nutraukti tokios informacijos siuntimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *